REKLAMA
REKLAMA

Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik, zmarł mimo pomocy sąsiada i ratowników

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu tragicznego wypadku, wyjaśniając przyczynę śmierci 47-letniego mieszkańca Rudenki. Mężczyzna zginął przygnieciony ciągnikiem, którym zwoził drewno z lasu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14. w lesie między miejscowościami Rudenka i Bezmiechowa. Jak ustalili policjanci, 47-letni mieszkaniec zwoził z lasu drewno przygotowując sobie opał na zimę. Towarzyszył mu 41-letni sąsiad, którego poprosił o pomoc. W pewnym momencie ciągnik zetor, kierowany przez 47-letniego mężczyznę, zsunął się ze stromego zbocza i przewrócił przygniatając traktorzystę.

Sąsiad wyciągnął przygniecionego i wezwał pomoc. Niestety, mimo że pomocy udzielali mu lekarz i ratownicy przybyłego na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, 47-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

źródło: KPP Lesko,
foto: archiwum eSanok.pl

30-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)