REKLAMA
REKLAMA

Młoda Sanocka Filharmonia zaprasza

SANOK / PODKARPACIE. Pięknym koncertem przygotowanym i wykonanym przez pianistkę Miho Kuriharę i jej gości Sanocka Szkoła Muzyczna uczciła rocznicę 203 urodzin Fryderyka Chopina. Cieszy organizatorów duże zainteresowanie sanockich melomanów tym koncertem i bardzo ciepłe jego przyjęcie, tym milej zaprosić na kolejny koncert Młodej Sanockiej Filharmonii.

Odbędzie się on już 14 marca (czwartek) o godz. 17.00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku, ul. Podgórze 25. Będzie to równocześnie tradycyjny Popis Półroczny, na którym zaprezentują się najlepsi soliści oraz zespoły kameralne, m. in. laureaci konkursów międzynarodowych i Finałów Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej. Wystąpią też zespoły chóralne i orkiestry.

W trakcie popisu wręczone zostaną Dyplomy Honorowych Członków Sanockiego Towarzystwa Muzycznego, przyznane za wkład w rozwój kultury muzycznej na terenie miasta i regionu.

Serdecznie zapraszamy do Sali Koncertowej sanockiej szkoły muzycznej. Wstęp wolny!

źródło: materiały nadesłane

12-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)