REKLAMA
REKLAMA

Młodzi piłkarze rywalizowali podczas turnieju drużyn pożarniczych (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Sanoku wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej  w Sanoku zorganizował II Powiatowy Turniej Piłki Halowej dla dzieci i młodzieży skupionej w Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych działających przy jednostkach OSP naszego powiatu.

W tym roku miejscem spotkania dla 12 reprezentacji MDP była ponownie  sala sportowo Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach.

W turnieju wzięło udział 12 zespołów chłopców ze szkół podstawowych. Uczestnicy rozegrali łącznie 24 spotkania w III grupach rozgrywkowych.

Z każdej grupy wyłoniono do II fazy rozgrywkowej po dwie najlepsze drużyny.

W drugiej fazie turnieju swoje mecze rozegrały drużyny MDP Pobiedno, Odrzechowa, Niebieszczany, Rzepedź, Nowosielce i  Besko.

Do części finałowej, w której mecze rozgrywano w systemie „każdy z każdym” awansowały zespoły MDP Pobiedno, Niebieszczany i Odrzechowa.

Po dokonaniu podliczenia dorobku punktowego najlepszym zespołem tegorocznego turnieju okazał się zespół MDP Pobiedno, który wyprzedził swoich rówieśników z Niebieszczan i Odrzechowej.

Na zakończenie turnieju wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomu. Najlepsze drużyny za zajecie miejsc 1-3 zostały  nagrodzone pucharami i dyplomami oraz przewidziano dla nich wycieczkę do Soliny połączoną  ze zwiedzaniem elektrowni wodnej i rejsem statkiem po zalewie solińskim.

źródło: KP PSP Sanok

21-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)