REKLAMA
REKLAMA

Młodzi piłkarze rywalizowali podczas turnieju drużyn pożarniczych (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Sanoku wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej  w Sanoku zorganizował II Powiatowy Turniej Piłki Halowej dla dzieci i młodzieży skupionej w Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych działających przy jednostkach OSP naszego powiatu.

W tym roku miejscem spotkania dla 12 reprezentacji MDP była ponownie  sala sportowo Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach.

W turnieju wzięło udział 12 zespołów chłopców ze szkół podstawowych. Uczestnicy rozegrali łącznie 24 spotkania w III grupach rozgrywkowych.

Z każdej grupy wyłoniono do II fazy rozgrywkowej po dwie najlepsze drużyny.

W drugiej fazie turnieju swoje mecze rozegrały drużyny MDP Pobiedno, Odrzechowa, Niebieszczany, Rzepedź, Nowosielce i  Besko.

Do części finałowej, w której mecze rozgrywano w systemie „każdy z każdym” awansowały zespoły MDP Pobiedno, Niebieszczany i Odrzechowa.

Po dokonaniu podliczenia dorobku punktowego najlepszym zespołem tegorocznego turnieju okazał się zespół MDP Pobiedno, który wyprzedził swoich rówieśników z Niebieszczan i Odrzechowej.

Na zakończenie turnieju wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomu. Najlepsze drużyny za zajecie miejsc 1-3 zostały  nagrodzone pucharami i dyplomami oraz przewidziano dla nich wycieczkę do Soliny połączoną  ze zwiedzaniem elektrowni wodnej i rejsem statkiem po zalewie solińskim.

źródło: KP PSP Sanok

21-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)