REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Najpierw obrażali barmanki, następnie swoją agresję skierowali na policjantów

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Ustrzyki Dolne, którzy awanturowali się w jednym z lokali. Mężczyźni odpowiedzą przed sądem za znieważenie funkcjonariuszy Policji, naruszenie nietykalności i wywieranie wpływu na czynności urzędowe.

W niedzielną noc w jednym z ustrzyckich lokali dwaj mężczyźni najpierw obrażali barmanki, potem zaatakowali menadżera lokalu i zaczęli dewastować bar, po czym swoją agresję skierowali wobec wezwanych na miejsce policjantów. Policjanci byli zmuszeni użyć środków przymusu bezpośredniego wobec agresywnych mężczyzn, gdyż nie podporządkowywali się oni wezwaniom funkcjonariuszy. Pijani awanturnicy zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień. Dopiero wczoraj po południu policjanci wydziału kryminalnego mogli przeprowadzić z nimi czynności służbowe i przedstawili zarzuty znieważenia funkcjonariuszy, naruszenia ich nietykalności i wywierania wpływu na czynności urzędowe.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny ustrzyckiej komendy Policji. Obaj mężczyźni za swoje naganne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

KPP Ustrzyki Dolne
foto: sxc.hu

04-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)