REKLAMA
REKLAMA

Niebezpieczna zabawa na traktorze. 10-letnia dziewczynka spadła z ciągnika

SANOK / PODKARPACIE. 10-letnia dziewczynka podczas zabawy spadła z ciągnika. Dziecko z podejrzeniem urazu miednicy zostało przewiezione do szpitala w Rzeszowie. Policja apeluje do rodziców o wzmożenie nadzoru nad swoimi dziećmi.

Do zdarzenia doszło wczoraj kwadrans po godz. 17. w miejscowości Sanoczek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 10-latka bawiąca się na stojącym na posesji traktorze upadła na ziemię. Dziewczynka doznała obrażeń i została przetransportowana do szpitala w Rzeszowie.

Policja apeluje do rodziców o sprawowanie właściwej opieki nad swoimi dziećmi. Należy pamiętać, że niektóre sprzęty, w szczególności rolnicze, nie nadają się do zabawy. Szczególnym nadzorem należy objąć pociechy jeżdżące rowerami lub bawiące się niedaleko jezdni. Niekiedy wystarczy chwila nieuwagi, aby zaistniał wypadek niosący ze sobą poważne konsekwencje zarówno zdrowotne jak i prawne, dla opiekunów.

 

źródło: KPP Sanok

23-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)