REKLAMA
REKLAMA

Niespokojnie na ulicy Spokojnej

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Dwaj młodzi mieszkańcy Rzeszowa, którzy miniony weekend spędzali w Bieszczadach, za swoje wybryki odpowiedzą przed sądem. W trakcie imprezy, 23 – latek ukradł drewno z prywatnej posesji. Po interwencji sąsiadów, chcąc zwrócić łup, uszkodził ogrodzenie z płyt klinkierowych.

W piątek około godz. 22 o pomoc Policji poprosiła mieszkanka ul. Spokojnej w Polańczyku. Kobieta skarżyła się na hałasy dobiegające zza płotu. Jeden z imprezowiczów przeskoczył przez płot i z terenu jej posesji ukradł kilka kawałków drewna ze stosu obok jej domu. Gdy zareagowali sąsiedzi, złodziej postanowił oddać drewno, rzucając nim z powrotem przez płot na posesję właścicielki. Rzucając kawałkami drewna uszkodził ogrodzenie z płyt klinkierowych.

Jak ustalili policjanci, sąsiedni dom został wynajęty przez młodych mieszkańców Rzeszowa. Mężczyźni przez cały dzień pili alkohol, a pod wieczór postanowili rozpalić ognisko. Do kradzieży drewna z sąsiedniej posesji przyznał się 23-latek. Oświadczył jednak, że ruszyło go sumienie i postanowił zwrócić drewno, a policjantów prosił o wymierzenie mu sprawiedliwości. Nie potrafił jednak przypomnieć sobie faktu uszkodzenia płotu. Ponieważ właścicielka wyceniła szkodę na kwotę około 200 zł, za popełnione wykroczenie mężczyzna odpowie przed sądem.

źródło: KPP Lesko

20-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)