REKLAMA

Okradł piwnicę i zamierzał ukraść aluminiowe burty

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który  usiłował ukraść burty aluminiowe z samochodów ciężarowych zaparkowanych przy ul. II Armii Wojska Polskiego w Sanoku. W trakcie czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy mężczyźnie dodatkowo udowodniono dokonanie włamania do piwnicy

i kradzież przedmiotów znajdujących się w jej wnętrzu.

Do zdarzenia doszło w grudniu 2012 r. Z samochodów ciężarowych zaparkowanych przy ul. II Armii Wojska Polskiego sprawca wymontował burty aluminiowe, jednak nie ukradł ich z uwagi na ciężar elementów. W styczniu br. policjanci wykonując czynności służbowe zatrzymali sprawcę, którym okazał się 24-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Ponadto funkcjonariusze udowodnili mu popełnienie jeszcze jednego przestępstwa. Również końcem ubiegłego roku 24-latek włamał się do piwnicy budynku znajdującego się przy ul. Jagiellońskiej w Sanoku. Z pomieszczenia zostały skradzione przedmioty wartości około 1200 zł, m.in. drabina aluminiowa, telewizor, dwie wiertarki i inne urządzenia. Część skradzionego mienia policjanci odzyskali.

Sprawca usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Za popełnienie tego typu przestępstw polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

KPP Sanok

28-01-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.