REKLAMA
REKLAMA

OTRZYMALIŚMY: Rada Miasta lekceważy opinię Sanoczan!

SANOK / PODKARPACIE. Zarząd sanockiego Ruchu Narodowego wystosował list otwarty, w którym porusza kwestię sprzedaży ,,Sosenek”, stadionu ,,Wierchy” oraz działek na Białej Górze. Publikujemy treść listu.

Sanok, dnia 29.10.2013r.

Rada Miasta lekceważy opinie Sanoczan!

Jako mieszkańcy naszego miasta i inicjatorzy akcji zbierania podpisów pod petycją do Radnych Miasta Sanoka, w sprawie sprzedaży Stadionu „Wierchy”, Ośrodka Wypoczynkowego „Sosenki” oraz działek budowlanych na Białej Górze,  wyrażamy żal i zażenowanie, iż Rada Miasta w głębokim poważaniu ma głos 2500 mieszkańców Sanoka, którzy jednoznacznie i zdecydowanie sprzeciwili się decyzji o oddaniu pod młotek tych obszarów.

Ponadto, za pomocą mediów pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych sprawą mieszkańców, że do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi w tej sprawie ze strony Rady jak i całego Urzędu Miasta, mimo, iż stosowna ustawa zobligowuje Radę Miasta do odpowiedzi pisemnej w ciągu 30 dni od chwili wniesienia petycji.

W związku z powyższym nawołujemy do wszystkich mieszkańców Sanoka o włączenie się w protest w obronie Naszego Dziedzictwa aby raz jeszcze dać dobitny wyraz naszego sprzeciwu w tej sprawie, który odbędzie się w Czwartek (31.10.13r.) o godzinie 14.30 pod Urzędem Miejskim.

 

Z poważaniem
Zarząd Sanockiego Ruchu Narodowego

NIE DAJMY SOBĄ GARDZIĆ!
BĄDŹMY TAM WSZYSCY!

30-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)