REKLAMA
REKLAMA

OTRZYMALIŚMY: Rada Miasta lekceważy opinię Sanoczan!

SANOK / PODKARPACIE. Zarząd sanockiego Ruchu Narodowego wystosował list otwarty, w którym porusza kwestię sprzedaży ,,Sosenek”, stadionu ,,Wierchy” oraz działek na Białej Górze. Publikujemy treść listu.

Sanok, dnia 29.10.2013r.

Rada Miasta lekceważy opinie Sanoczan!

Jako mieszkańcy naszego miasta i inicjatorzy akcji zbierania podpisów pod petycją do Radnych Miasta Sanoka, w sprawie sprzedaży Stadionu „Wierchy”, Ośrodka Wypoczynkowego „Sosenki” oraz działek budowlanych na Białej Górze,  wyrażamy żal i zażenowanie, iż Rada Miasta w głębokim poważaniu ma głos 2500 mieszkańców Sanoka, którzy jednoznacznie i zdecydowanie sprzeciwili się decyzji o oddaniu pod młotek tych obszarów.

Ponadto, za pomocą mediów pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych sprawą mieszkańców, że do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi w tej sprawie ze strony Rady jak i całego Urzędu Miasta, mimo, iż stosowna ustawa zobligowuje Radę Miasta do odpowiedzi pisemnej w ciągu 30 dni od chwili wniesienia petycji.

W związku z powyższym nawołujemy do wszystkich mieszkańców Sanoka o włączenie się w protest w obronie Naszego Dziedzictwa aby raz jeszcze dać dobitny wyraz naszego sprzeciwu w tej sprawie, który odbędzie się w Czwartek (31.10.13r.) o godzinie 14.30 pod Urzędem Miejskim.

 

Z poważaniem
Zarząd Sanockiego Ruchu Narodowego

NIE DAJMY SOBĄ GARDZIĆ!
BĄDŹMY TAM WSZYSCY!

30-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)