REKLAMA

Pijany 29-latek podróż zakończył w przydrożnym rowie (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca, który w Orzechówce stracił panowanie nad pojazdem. Ostatecznie jego volkswagen znalazł się w przydrożnym rowie, a 29-latek został przewieziony do szpitala. Mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.

W sobotę około godz. 17 dyżurny brzozowskiej komendy skierował do Orzechówki policjantów ruchu drogowego, gdzie według zgłoszenia miało miejsce zdarzenie drogowe. Funkcjonariusze błyskawicznie dotarli na miejsce. Tam, w przydrożnym rowie dostrzegli volkswagena passata. Obawiali się, że ktoś może potrzebować natychmiastowej pomocy. Gdy podjechali bliżej zauważyli, że w pojeździe na miejscu kierowcy siedzi mężczyzna. Po za nim w pobliżu nie było innych osób. Kontakt z mężczyzną był bardzo utrudniony. Policjanci ustalili co było przyczyną takiego zachowania. Okazało się, że 29-latek jest pijany. Alkomat wskazał ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość kierowcy. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Haczowa. Kierujący volkswagenem doznał obrażeń i został przewieziony przez karetkę pogotowia do szpitala. Jego pojazd trafił na parking strzeżony.

Policjanci zatrzymali 29-letniemu mieszkańcowi Haczowa prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brzozów

02-04-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.