REKLAMA
REKLAMA

Pijany 50 – latek groził personelowi leskiego szpitala

LESKO / PODKARPACIE. 50-letni mężczyzna, który wczorajszego popołudnia awanturował się w leskim szpitalu, trafił do policyjnego aresztu, aby wytrzeźwieć. Do szpitala trafił dzięki policjantom zaalarmowanym przez kierowcę, który zauważył upadek pijanego. Mężczyzna leżał na drodze w miejscowości Berezka, stanowiąc zagrożenie dla siebie i innych użytkowników drogi.

Wczoraj około godziny 13.50 policjanci zostali wezwani do miejscowości Berezka. Kierowca przejeżdżający przez tę miejscowość zauważył, jak idący chwiejnym krokiem mężczyzna przewraca się na drogę. Policjanci stwierdzili, że 50-letni mieszkaniec Rybnego jest kompletnie pijany, nie był w stanie ustać na własnych nogach, nie było z nim żadnego kontaktu. Funkcjonariusze powiadomili ratowników medycznych, którzy zabrali 50-latka do szpitala.

Po godzinie policjanci znów zostali wezwani do tej samej osoby. Okazało się, że 50-latek w szpitalu odzyskał siły i z wigorem zaczął się awanturować, obrażając personel i grożąc mu użyciem siły. Z uwagi na swoje agresywne zachowanie, jak również stan upojenia alkoholowego, mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu w Sanoku, gdzie nadal trzeźwieje.

KPP Lesko

27-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)