REKLAMA
REKLAMA

Pijany woźnica miał ponad 2 promile alkoholu

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali w sprawie uszkodzenia mienia przy budynku plebanii. Sprawcą okazał się woźnica, który powoził będąc pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że ma w organizmie ponad 2 promile.

Interwencja miała miejsce wczoraj około godz. 13.40 w miejscowości Nowotaniec. Z informacji pozyskanych przez policjantów wynikało, że woźnica kierując wozem gwałtownie skręcił. W wyniku problemów z zapanowaniem nad zwierzęciem dyszlem uszkodził donice i kwietnik z kwiatami wartości około 460 zł. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci ustalili miejsce zamieszkania mężczyzny, który powoził zaprzęgiem i udali się pod wskazany adres. Zastali 52-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który po rozpytaniu przyznał się do uszkodzenia donic. Badanie na stan trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo pobrano mu krew do badań.

Za popełnione czyny 52-latek będzie odpowiadał przed sądem.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

14-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)