REKLAMA
REKLAMA

Podczas odwiedzin okradł swoją 10-letnią córkę

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży złotej biżuterii. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Wydrnej, który podczas odwiedzin okradł swoją 10-letnią córkę. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z brzozowskiej komendy dowiedzieli się, że 33-letni mieszkaniec Wydrnej dokonał kradzieży w jednym z prywatnych domów w tej samej miejscowości. Łupem sprawcy stała się złota biżuteria. Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili na czyją szkodę działał sprawca. Okazało się, że mężczyzna okradł swoją 10-letnią córkę, z którą na co dzień nie mieszka. Wartość skradzionej biżuterii wyceniono na kwotę ponad 500 złotych. Policjanci odzyskali część rzeczy, już zostały zwrócone właścicielce.

W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że nie jest to jedyne przestępstwo, którego dopuścił się 33-latek. Okazał się, że jest on również odpowiedzialny za kradzież złotej biżuterii na szkodę 48-letniej mieszkanki Niebocka. W tym przypadku łączna wartość skradzionego mienia wynosi około 1000 zł.

Mężczyzna ten jest dobrze znany brzozowskim policjantom, był już wcześniej notowany za kradzieże i włamania.  Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem. Za kradzież grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Brzozów

15-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)