REKLAMA

Podczas odwiedzin okradł swoją 10-letnią córkę

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży złotej biżuterii. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Wydrnej, który podczas odwiedzin okradł swoją 10-letnią córkę. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z brzozowskiej komendy dowiedzieli się, że 33-letni mieszkaniec Wydrnej dokonał kradzieży w jednym z prywatnych domów w tej samej miejscowości. Łupem sprawcy stała się złota biżuteria. Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili na czyją szkodę działał sprawca. Okazało się, że mężczyzna okradł swoją 10-letnią córkę, z którą na co dzień nie mieszka. Wartość skradzionej biżuterii wyceniono na kwotę ponad 500 złotych. Policjanci odzyskali część rzeczy, już zostały zwrócone właścicielce.

W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że nie jest to jedyne przestępstwo, którego dopuścił się 33-latek. Okazał się, że jest on również odpowiedzialny za kradzież złotej biżuterii na szkodę 48-letniej mieszkanki Niebocka. W tym przypadku łączna wartość skradzionego mienia wynosi około 1000 zł.

Mężczyzna ten jest dobrze znany brzozowskim policjantom, był już wcześniej notowany za kradzieże i włamania.  Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem. Za kradzież grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Brzozów

15-01-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.