REKLAMA
REKLAMA

Podejrzani o kradzieże i włamania. Znaleziono przy nich narkotyki oraz amunicję

POWIAT BIESZCZADZKI / PODKARPACIE. W ubiegłym tygodniu policjanci ustrzyckiej komendy przedstawili zarzuty dokonania szeregu włamań i kradzieży pięciu mężczyznom w wieku od 17 do 32 lat. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, a podczas przeszukań u zatrzymanych ujawnili także amunicję i narkotyki.

Działania operacyjne policjantów Wydziału Kryminalnego ustrzyckiej Komendy Policji trwały od 13 marca br. Zakończyły się zatrzymaniem pięciu mężczyzn w wieku od 17 do 32 lat podejrzanych o dokonanie szeregu włamań i kradzieży na terenie powiatu bieszczadzkiego i leskiego.

W trakcie przeszukań w mieszkaniach zatrzymanych osób funkcjonariusze odnaleźli nielegalnie posiadaną amunicję, papierosy bez polskich znaków akcyzy, meble, kosiarki oraz narkotyki. W toku dalszych działań operacyjnych policjantów u kolejnych zatrzymanych osób ujawniono i zabezpieczono 55 tabletek ekstazy oraz blisko 9 gramów amfetaminy. Zebrany w sprawie materiał pozwolił na przedstawienie zatrzymanym mężczyznom zarzutów m.in. kradzieży, kradzieży z włamaniem, paserstwa, posiadania i handlu narkotykami.

Wszyscy podejrzani zostali objęci środkami zapobiegawczymi w postaci dozoru policyjnego oraz poręczeniem majątkowym na łączną kwotę 22 tys. złotych.

KPP Ustrzyki Dolne

25-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)