REKLAMA
REKLAMA

Podsumowanie policyjnego działania „Boże Ciało 2013”.

PODKARPACIE. Wczoraj zakończyły się policyjne działania pod kryptonimem „Boże Ciało 2013”. Policyjna akcja trwała od środy, 29 maja. Głównym celem była troska o bezpieczeństwo wszystkich, którzy poruszają się po drogach Podkarpacia.

W czwartek odbywały się uroczystości związane z obchodami Bożego Ciała. Na czas przejścia procesji niektóre drogi i ulice zostały wyłączone z ruchu. Policjanci dbali o to, by nikomu nic się nie stało.

W ciągu długiego weekendu policjanci spodziewali się większego niż zwykle ruchu na drogach, szczególnie tych prowadzących do miejscowości turystycznych. W tych dniach funkcjonariusze szczególnie troszczyli się o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Dbali o płynność w ruchu przy drogach wylotowych z największych miast regionu, na głównych skrzyżowaniach i tam gdzie mogło być niebezpiecznie. Reagowali na przypadki nieprawidłowego wyprzedzania i nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu.

Na drogach pojawiły się patrole wyposażone w radary i pojazdy z wideorejestratorami. Konsekwentnie walczono z piratami drogowymi, jeżdżącymi niebezpiecznie i zbyt szybko. Kontrole trzeźwości pozwoliły wyeliminować z ruchu ponad stu kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu.

Bilans działań „Boże Ciało 2013”:

źródło: KWP

03-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)