REKLAMA
REKLAMA

Podsumowanie policyjnego działania „Boże Ciało 2013”.

PODKARPACIE. Wczoraj zakończyły się policyjne działania pod kryptonimem „Boże Ciało 2013”. Policyjna akcja trwała od środy, 29 maja. Głównym celem była troska o bezpieczeństwo wszystkich, którzy poruszają się po drogach Podkarpacia.

W czwartek odbywały się uroczystości związane z obchodami Bożego Ciała. Na czas przejścia procesji niektóre drogi i ulice zostały wyłączone z ruchu. Policjanci dbali o to, by nikomu nic się nie stało.

W ciągu długiego weekendu policjanci spodziewali się większego niż zwykle ruchu na drogach, szczególnie tych prowadzących do miejscowości turystycznych. W tych dniach funkcjonariusze szczególnie troszczyli się o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Dbali o płynność w ruchu przy drogach wylotowych z największych miast regionu, na głównych skrzyżowaniach i tam gdzie mogło być niebezpiecznie. Reagowali na przypadki nieprawidłowego wyprzedzania i nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu.

Na drogach pojawiły się patrole wyposażone w radary i pojazdy z wideorejestratorami. Konsekwentnie walczono z piratami drogowymi, jeżdżącymi niebezpiecznie i zbyt szybko. Kontrole trzeźwości pozwoliły wyeliminować z ruchu ponad stu kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu.

Bilans działań „Boże Ciało 2013”:

źródło: KWP

03-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)