REKLAMA
REKLAMA

Podziękowania za Olimpiadę (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Organizatorzy XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych „Podkarpacie 2013” oraz członkowie Podkarpackiej Wojewódzkiej Federacji Sportu, która była odpowiedzialna za przygotowanie olimpiady, podziękowali zawodnikom i trenerom za dobry start sanoczan w zawodach.

Spotkania (15 i 18.03) stały się okazją do złożenia gratulacji przez władze Urzędu Marszałkowskiego oraz Urzędu Miasta Sanoka, Starostwa Powiatowego, a także przedstawicieli sanockich klubów: hokejowego i łyżwiarskiego, zawodnikom za ich osiągnięcia oraz trenerom za pracę z młodymi sportowcami, przekładającą się na sukcesy. W przypadku łyżwiarzy to 23 zdobyte medale, a hokeistów Mistrzostwo Polski.

Podczas spotkań Marszałek Województwa Podkarpackiego dr Mirosław Karapyta oraz Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Sławomir Miklicz wręczyli upominki hokeistom i łyżwiarzom, zaś Burmistrz Sanoka dr Wojciech Blecharczyk oraz jego zastępca Marian Kurasz złożyli im życzenia i zaprosili na podobne spotkanie w Urzędzie Miasta Sanoka.

źródło: materiały nadesłane

19-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)