REKLAMA
REKLAMA

Podziękowania za Olimpiadę (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Organizatorzy XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych „Podkarpacie 2013” oraz członkowie Podkarpackiej Wojewódzkiej Federacji Sportu, która była odpowiedzialna za przygotowanie olimpiady, podziękowali zawodnikom i trenerom za dobry start sanoczan w zawodach.

Spotkania (15 i 18.03) stały się okazją do złożenia gratulacji przez władze Urzędu Marszałkowskiego oraz Urzędu Miasta Sanoka, Starostwa Powiatowego, a także przedstawicieli sanockich klubów: hokejowego i łyżwiarskiego, zawodnikom za ich osiągnięcia oraz trenerom za pracę z młodymi sportowcami, przekładającą się na sukcesy. W przypadku łyżwiarzy to 23 zdobyte medale, a hokeistów Mistrzostwo Polski.

Podczas spotkań Marszałek Województwa Podkarpackiego dr Mirosław Karapyta oraz Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Sławomir Miklicz wręczyli upominki hokeistom i łyżwiarzom, zaś Burmistrz Sanoka dr Wojciech Blecharczyk oraz jego zastępca Marian Kurasz złożyli im życzenia i zaprosili na podobne spotkanie w Urzędzie Miasta Sanoka.

źródło: materiały nadesłane

19-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)