REKLAMA
REKLAMA

Pokaz talentów w Gimnazjum nr 2 w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Sanockim Domu Kultury odbył się I Pokaz Talentów organizowany przez Gimnazjum nr 2. Uczniowie zaprezentowali szeroką gamę swoich umiejętności. Były: występy solistów, zespołów wokalnych, tanecznych, pokazy magii, akrobacji i recytacja.

 

Nie zabrakło także gry na akordeonie, klarnecie, fortepianie, saksofonie i djembe. W holu SDK można było podziwiać fotografie, rysunki, i prace przestrzenne uzdolnionych uczniów naszej szkoły. Podczas występów obecni byli, m.in. wiceburmistrz Miasta Sanoka Marian Kurasz, a także rodzice i nauczyciele oraz licznie zgromadzona młodzież.

Imprezę prowadzili, jak zwykle wyśmienicie, Patryk Lisowski i Maciej Skiba. Gościnnie na deskach SDK wystąpiły zespoły: taneczny ze studia tańca „Energy” z Sanoka oraz akrobatyczny z UKS Spartanie Zahutyń. Wszyscy występujący otrzymali z rąk dyrektora Roberta Zoszaka Certyfikaty uczestnictwa w I Pokazie Talentów.Nadano im również tytuł Utalentowanego Ucznia G2.

Pokaz na stałe wpisał się już w kalendarz imprez szkolnych. Poziom występów przerósł oczekiwania organizatorów, co świadczy o tym, że iż mamy bardzo uzdolnioną młodzież. Program przygotowały panie: Jadwiga Dąbrowska, Marzena Brejta, Marzena Radwańska i Sabina Bednarczyk.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Waldemarowi Szybiakowi – dyrektorowi SDK w Sanoku za udostępnienie Sali widowiskowej.

źródło: materiał nadesłany

08-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)