REKLAMA
REKLAMA

tvPodkarpacie.pl | Policja jeszcze nie przedstawia rekonstrukcji wydarzeń. Nie żyje 32-latek i 17-latka (FILM)

tvPodkarpacie.pl | Policja jeszcze nie przedstawia rekonstrukcji wydarzeń. Nie żyje 32-latek i 17-latka (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. W bloku nr 14 przy ul. Cegielnianej wciąż pracują funkcjonariusze policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sanoku. Oględziny miejsca zdarzenie potrwają jeszcze co najmniej kilka godzin. Policja na razie nie ujawnia, jak wyglądał przebieg dramatu.

W mieszkaniu  wynajmowanym przez Andrzeja B., który, jak wszystko na to wskazuje, zastrzelił siebie i swoją 17 – letnią partnerkę, pracują eksperci z zakresu kryminalistyki,  d.s. broni, a także specjaliści medycyny sądowej.

Nie wiadomo, kiedy w mieszkaniu rozegrały się dramatyczne sceny, których wynikiem była śmierć zabarykadowanych tam ludzi.  Policja po zabezpieczeniu wszystkich śladów będzie w stanie podać sekwencję wydarzeń.

Wiadomo, że mężczyzna nie odpowiedział na podjętą po godz. 1  w nocy kolejną próbę nawiązania z nim kontaktu przez megafon. Gdy do mieszkania weszli policyjni antyterroryści, zastali tam dwie martwe osoby. Choć wiadomo, że w mieszkaniu przebywał Andrzej B. i jego przyjaciółka, z powodu obowiązujących procedur będzie musiała nastąpić identyfikacja zwłok. Potrwa to kilka godzin.

Mieszkańcy osiedla mogą poruszać się już swobodnie, zamknięty jest jednak nadal dostęp do klatki schodowej, w której mieszkał Andrzej B..

foto nr 3: Artur Kucharski

11-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)