REKLAMA
REKLAMA

Policjanci szukają świadków wypadku na ulicy Krakowskiej

SANOK / PODKARPACIE. Policja ponownie apeluje do mieszkańców powiatu sanockiego, którzy byli świadkami lub posiadają istotne informacje w sprawie wypadku, do jakiego doszło we wrześniu br. na ul. Krakowskiej w Sanoku aby kontaktowały się z Policją. Zeznania świadków są kluczowe w prowadzonym postępowaniu.

Do zdarzenia doszło 11 września br. około godz. 10.30 na ul. Krakowskiej w Sanoku, w rejonie przejścia dla pieszych, które znajduje się  na wysokości stacji PKP oraz przystanków autobusowych rozmieszczonych po obu stronach ulicy.

Z ustaleń Policji wynika, że 75-letnia mieszkanka powiatu sanockiego stojąc przed przejściem dla pieszych i widząc, że zatrzymał jej się samochód jadący pasem zewnętrznym weszła na jezdnię. Przechodząc na drugą stronę ulicy została  potrącona przez samochód jadący pasem wewnętrznym. Kierowca tego pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia.  W wyniku uderzenia i upadku na jezdnię kobieta doznała obrażeń.

Niestety pokrzywdzona nie jest w stanie podać informacji na temat dokładnego przebiegu zdarzenia oraz samochodu sprawcy, który odjechał z miejsca zdarzenia. Dlatego też Policja ponownie apeluje do osób, które były świadkami bądź uczestnikami tej sytuacji albo posiadają istotne informacje w tej sprawie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 408.

źródło: KPP Sanok

31-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)