REKLAMA
REKLAMA

Policjanci ustalają tożsamość zmarłej kobiety

PODKARPACIE. Policjanci ze Stalowej Woli wraz z prokuraturą wyjaśniają przyczyny i okoliczności zgonu kobiety, której zwłoki ujawniono w minioną sobotę po południu. Trwają też czynności dotyczące ustalenia tożsamości zmarłej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do jej zgonu nie przyczyniły się inne osoby.

W sobotę około godz. 14.30, mieszkaniec Stalowej Woli będąc na spacerze, w lesie w pobliżu ronda na ulicy Bojanowskiej, ujawnił zwłoki kobiety. Natychmiast powiadomił o tym Policję.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci wraz z prokuratorem. Podczas wstępnych oględzin miejsca i znalezionych zwłok nie ujawniono śladów, które wskazywałyby, że do śmierci kobiety przyczyniły się inne osoby. Na polecenie, będącego na miejscu zdarzenia prokuratora, zwłoki zabezpieczono do badań. Do chwili obecnej nie ustalono tożsamości zmarłej.

Rysopis:
Wiek około 45-50 lat, ciemne włosy średniej długości, średnia budowa ciała.

Ubiór:
Kobieta ubrana była w sportowe buty w kolorze biało-różowym, spodnie jeansy koloru ciemnego, kurtkę koloru ciemnozielonego, na dłonie miała założone czarne wełniane rękawiczki.

Wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą być pomocne w ustaleniu tożsamości zmarłej kobiety proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Stalowej Woli telefon (15) 877-34-02 lub telefon alarmowy 997.

Pierścionek, który zmarła miała założony na palec

źródło: KPP Stalowa Wola

27-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)