REKLAMA

Poszukujemy zaginionego mieszkańca Ustrzyk Dolnych

BIESZCZADY. Od piątku trwają w Ustrzykach Dolnych poszukiwania zaginionego 34-letniego Jana Lenard. Mężczyzna w dniu 31 stycznia 2013 r. około południa wyszedł z domu do lekarza i do chwili obecnej nie powrócił do domu,  ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Opis:
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych  prowadzi poszukiwania za zaginionym Janem Lenard – 34-letnim mieszkańcem Ustrzyk Dolnych. Zaginiony ostatni raz był widziany 31 stycznia br. około godz. 12:30, kerdy wychodził do lekarza.
Rysopis:
wzrost około 178 cm, waga 80 kg, szczupła budowa ciała, rudawe krótkie włosy, twarz pociągła, oczy niebieski, uszy normalne, przylegające, uzębienie pełne. Zaginiony ubrany był w czarną kurtkę do pasa typu wiatrówka, ciemne spodnie , czapkę zimową ciemną oraz buty żółte trekkingowi, lub półbuty zimowe.
Informacje:
Osoby, które mogą mieć informacje na temat zaginionego lub znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ustrzykach Dolnych, telefon (13) 460 83 99 lub telefon alarmowy Policji – 997.
źródło: KPP Ustrzyki Dolne
04-02-2013