REKLAMA
REKLAMA

Prawie 3 promile w organizmie 52 – latka z Brzozowa. Podróż zakończył w rowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W przydrożnym rowie zakończyła się podróż pijanego kierowcy. 52-letni mieszkaniec Brzozowa kierował seatem mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Minionej nocy  około godz. 21.30 dyżurny brzozowskiej komendy został telefonicznie powiadomiony o tym, że po jednej z ulic Brzozowa porusza się seat ibiz, którego kierowca prawdopodobnie jest pijany. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Zanim jednak dotarli we wskazany rejon, funkcjonariusze drogą radiową otrzymali informację od dyżurnego, że ten sam kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zakończył swoją podróż wjeżdżając do przydrożnego rowu.

Funkcjonariusze ustalili kim jest mężczyzna, który kierował seata zanim doszło do kolizji. Okazał się nim 52-letni mieszkaniec Brzozowa. Wygląd mężczyzny od razu wskazywał na to, że znajduje się on pod silnym działaniem alkoholu. Policjanci sprawdzili jego trzeźwość. Wynik badania wskazał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna już stracił prawo jazdy. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brzozów

foto: sxc.hu

10-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)