REKLAMA
REKLAMA

Rodzice zorganizowali sobie libację i zapomnieli o niemowlaku

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci podjęli interwencję wobec rodziców, którzy pijani zajmowali się 1,5 miesięcznym niemowlęciem. Dziewczynka trafiła do szpitala. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny.

W miniony poniedziałek około godz. 18. policjanci podejmowali interwencję w jednym z sanockich mieszkań w związku z odbywająca się tam imprezą alkoholową oraz zakłócanym porządkiem publicznym. Na miejscu policjanci zastali cztery pijane osoby w trakcie imprezy mocno zakrapianej alkoholem. Ponadto okazało się, że w mieszkaniu znajduje się 1,5 miesięczne niemowlę, natomiast wśród imprezowiczów są jego rodzice. Zostali oni poddani badaniu na zawartość alkoholu. 27-letnia matka miała w organizmie blisko 2,7 promila alkoholu, natomiast 30-letni ojciec – 2,5 promila.

Pozostałe dwie kobiety, które przebywały w mieszkaniu również były nietrzeźwe. 67-letnia kobieta miała w organizmie blisko 2 promile, natomiast 21-letnia 2,5 promila alkoholu.

Pijani rodzice nie byli w stanie wskazać na osobę z rodziny, która mogłaby zaopiekować się kilkutygodniową dziewczynką. W związku z tym niemowlę karetką pogotowia zostało zabrane do szpila. Dziecko pozostało na oddziale dziecięcym na obserwacji.

Sprawą rodziców zajmie się teraz sąd rodzinny.

 

źródło: KPP Sanok
foto: sxc.hu

05-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)