REKLAMA
REKLAMA

Prezydent Komorowski przyjedzie jutro do Sanoka!

SANOK / PODKARPACIE. Pragniemy poinformować, że 6 września 2013 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odwiedzi Sanok. Pan Prezydent przyjeżdża na zaproszenie Burmistrza Sanoka, które wystosował do Pana Prezydenta w kwietniu 2012 r.

 

PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ BRONISŁAW KOMOROWSKI W SANOKU

Pragniemy poinformować, że 6 września 2013 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odwiedzi Sanok. Pan Prezydent przyjeżdża na zaproszenie Burmistrza Sanoka, które wystosował do Pana Prezydenta w kwietniu 2012 r.

Wizyta Pana Prezydenta rozpocznie się od spotkania z sanoczanami na Rynku Miejskim oraz wspólnego zdjęcia Pana Prezydenta i mieszkańców, które zostanie wykonane z dachu Urzędu Miasta (przyjazd Pana Prezydenta do Sanoka planowany jest na godz. 12.45, dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie na Rynek).

Następnie Pan Prezydent uda się do Muzeum Historycznego, w którym zwiedzi muzealne ekspozycje oraz spotka się z przedstawicielami społeczności lokalnej.

Już dziś serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców na spotkanie z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Bronisławem Komorowskim.

 

Burmistrz Miasta Sanoka

dr Wojciech Blecharczyk

 

foto: oficjalna strona Prezydenta RP

05-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)