REKLAMA
REKLAMA

Przybywa sympatyków rugby w Sanoku. W piątek i niedzielę kolejne treningi

SANOK / PODKARPACIE. – Odbieramy wiele życzliwych sygnałów od środowiska rugby w całym kraju, ale i od sanoczan, dla których to sport obecnie jeszcze egzotyczny, mam nadzieję, że już niedługo. Wiele osób deklaruje pomoc i wsparcie. Podziękowania już teraz należą się dyrekcji II LO w Sanoku, od tego piątku bowiem możemy korzystać z siłowni tej szkoły, a w zimie to po prostu idealny pomysł na przygotowanie do sezonu

mówi Paweł Smoliński, jeden z inicjatorów powstania w Sanoku sekcji rugby.

Organizatorzy nadal zapraszają na treningi. Nie ma ograniczeń wiekowych i wagowych. Rugby siedmioosobowe to sport dla osób silnych, ale przede wszystkim szybkich. W tej odmianie rugby raczej unika się kontaktu. Więc nie należy się bać! Poza tym jest jeszcze Rugby TAG – czyli bezkontaktowa odmiana rugby, w którą bawią się dzieci w szkołach, również w Polsce.

– Do treningów dołączyło do nas kolejne trzy osoby. Wszyscy mogli poćwiczyć z dwoma tarczami wypożyczonymi od klubu AZS URz Rugby Rzeszów, za co wielkie dzięki. Ćwiczenia tym samym były bardziej urozmaicone – podkreśla P. Smoliński.

Kolejne treningi rugby już w najbliższy piątek (6 bm.) oraz niedzielę (8 bm.). Szczegóły na plakacie.

03-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)