REKLAMA
REKLAMA

Przybywa sympatyków rugby w Sanoku. W piątek i niedzielę kolejne treningi

SANOK / PODKARPACIE. – Odbieramy wiele życzliwych sygnałów od środowiska rugby w całym kraju, ale i od sanoczan, dla których to sport obecnie jeszcze egzotyczny, mam nadzieję, że już niedługo. Wiele osób deklaruje pomoc i wsparcie. Podziękowania już teraz należą się dyrekcji II LO w Sanoku, od tego piątku bowiem możemy korzystać z siłowni tej szkoły, a w zimie to po prostu idealny pomysł na przygotowanie do sezonu

mówi Paweł Smoliński, jeden z inicjatorów powstania w Sanoku sekcji rugby.

Organizatorzy nadal zapraszają na treningi. Nie ma ograniczeń wiekowych i wagowych. Rugby siedmioosobowe to sport dla osób silnych, ale przede wszystkim szybkich. W tej odmianie rugby raczej unika się kontaktu. Więc nie należy się bać! Poza tym jest jeszcze Rugby TAG – czyli bezkontaktowa odmiana rugby, w którą bawią się dzieci w szkołach, również w Polsce.

– Do treningów dołączyło do nas kolejne trzy osoby. Wszyscy mogli poćwiczyć z dwoma tarczami wypożyczonymi od klubu AZS URz Rugby Rzeszów, za co wielkie dzięki. Ćwiczenia tym samym były bardziej urozmaicone – podkreśla P. Smoliński.

Kolejne treningi rugby już w najbliższy piątek (6 bm.) oraz niedzielę (8 bm.). Szczegóły na plakacie.

03-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)