REKLAMA
REKLAMA

Rozbój pod cerkwią w Międzybrodziu. Czterech napastników zatrzymanych

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci prowadzili czynności w związku z rozbojem, jaki miał miejsce w Międzybrodziu. Funkcjonariusze zatrzymali czterech sprawców. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i zostali objęci policyjnym dozorem.

Do rozboju doszło w poniedziałek w Międzybrodziu. Z ustaleń Policji wynika, że dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku 23 i 19 lat chcieli kupić laptop. W tym celu jeden z nich zadzwonił do znajomego, aby zapytać, czy zna kogoś, kto chce sprzedać komputer.

Mężczyźni umówili się w Sanoku na ul. Królowej Bony. Dwaj zainteresowani kupnem i trzech mężczyzn, którzy mieli sprzedawać komputer, wsiedli do samochodu. Mieli jechać w rejon osiedla Wójtostwo w Sanoku. Jednak zamiast we wskazane miejsce, kierujący pojazdem, 20-letni mieszkaniec Zagórza, zawiózł ich do Międzybrodzia w okolicę cerkwi.

Tam po zatrzymaniu z bagażnika pojazdu wysiadł jeszcze jeden mężczyzna, 18-letni mieszkaniec Sanoka. Wszyscy czterej zaczęli bić i kopać pokrzywdzonych żądając wydania wszystkich pieniędzy. 23-latek oddał napastnikom 30 zł, które miał przy sobie, a 19-latkowi udało się uciec. Sprawcy po napadzie odjechali z miejsca zdarzenia.

Powiadomieni o popełnionym przestępstwie policjanci, w rejonie skrzyżowania ulicy Międzybrodzkiej z Białą Górą, zatrzymali samochód, którym poruszali się napastnicy.

Trzej mieszkańcy Sanoka w wieku od 18 do 22 lat i 20-latek z Zagórza zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Wszyscy czterej usłyszeli już zarzuty rozboju, a 18-latkowi dodatkowo przedstawiono zarzut usiłowania rozboju.

Sprawcy decyzją prokuratury zostali objęci dozorami policyjnymi. O karze dla nich zdecyduje sąd.

źródło: KPP Sanok
foto: archiwum eSanok.pl

20-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)