REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy hokeiści zachwycili przedszkolaków (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Od kiedy w Samorządowym Przedszkolu Nr 2 w Sanoku pojawiło się ogłoszenie, że gościć w nim będą: Martin Vozdecky, Maciej Mermer i Hubert Demkowicz, emocje wśród przedszkolaków rosły z godziny na godzinę. I wreszcie nadszedł wyczekiwany moment! Goście zjawili się i wspólnie z najmłodszymi świetnie się bawili.

Dzieciaki w tym dniu przyniosły do przedszkola różnorodne gadżety i rekwizyty, jakie zwykle towarzyszą najprawdziwszym kibicom: szaliki, czapki, gwizdki, itp. To nic, że koszulki były za duże, a czapki spadały na oczy! Liczyła się tylko świetna atmosfera, która towarzyszyła wspólnemu spotkaniu hokeistów i przedszkolaków!

Okazało się, że nasi sportowcy radzą sobie świetnie nie tylko na lodzie, ale także w kontakcie z dzieciakami: chętnie opowiadali, jak zostać sportowcem, jakie umiejętności należy posiąść, aby uzyskiwać sukcesy w karierze zawodnika, zachęcali do uprawiania sportu, zaprezentowali strój hokeisty (modelem był Ksawery – jeden z przedszkolaków – na dobre zaangażowany w hokej), przeprowadzili quiz dotyczący podstawowej wiedzy na temat hokeja, brali udział w konkursach (strzał do bramki i slalom) – i tu należy stwierdzić, że niestety nasze gwiazdy uległy przedszkolakom (choć wśród dzieci słychać było głosy, że hokeiści „oszukują i specjalnie przegrywają”…).

Przyniesione rekwizyty zobowiązywały – a jakże! Zatem nie obyło się bez dźwięków trąbki, która nadawała rytm okrzykom podobnym do tych z sanockiej Areny! Spotkanie okazało się bardzo trafnym pomysłem – wywołało u dzieci mnóstwo pozytywnych emocji, sprowokowało do świetnej zabawy, a także rozbudziło zainteresowania sportem – tu konkretnie: hokejem.

Spotkanie zakończyło się wręczeniem hokeistom pucharu za promowanie wśród przedszkolaków sportu, rozdawaniem autografów oraz wspólnymi zdjęciami z zaproszonymi gośćmi.

źródło: Przedszkole nr 2 w Sanoku

13-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)