REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy hokeiści zachwycili przedszkolaków (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Od kiedy w Samorządowym Przedszkolu Nr 2 w Sanoku pojawiło się ogłoszenie, że gościć w nim będą: Martin Vozdecky, Maciej Mermer i Hubert Demkowicz, emocje wśród przedszkolaków rosły z godziny na godzinę. I wreszcie nadszedł wyczekiwany moment! Goście zjawili się i wspólnie z najmłodszymi świetnie się bawili.

Dzieciaki w tym dniu przyniosły do przedszkola różnorodne gadżety i rekwizyty, jakie zwykle towarzyszą najprawdziwszym kibicom: szaliki, czapki, gwizdki, itp. To nic, że koszulki były za duże, a czapki spadały na oczy! Liczyła się tylko świetna atmosfera, która towarzyszyła wspólnemu spotkaniu hokeistów i przedszkolaków!

Okazało się, że nasi sportowcy radzą sobie świetnie nie tylko na lodzie, ale także w kontakcie z dzieciakami: chętnie opowiadali, jak zostać sportowcem, jakie umiejętności należy posiąść, aby uzyskiwać sukcesy w karierze zawodnika, zachęcali do uprawiania sportu, zaprezentowali strój hokeisty (modelem był Ksawery – jeden z przedszkolaków – na dobre zaangażowany w hokej), przeprowadzili quiz dotyczący podstawowej wiedzy na temat hokeja, brali udział w konkursach (strzał do bramki i slalom) – i tu należy stwierdzić, że niestety nasze gwiazdy uległy przedszkolakom (choć wśród dzieci słychać było głosy, że hokeiści „oszukują i specjalnie przegrywają”…).

Przyniesione rekwizyty zobowiązywały – a jakże! Zatem nie obyło się bez dźwięków trąbki, która nadawała rytm okrzykom podobnym do tych z sanockiej Areny! Spotkanie okazało się bardzo trafnym pomysłem – wywołało u dzieci mnóstwo pozytywnych emocji, sprowokowało do świetnej zabawy, a także rozbudziło zainteresowania sportem – tu konkretnie: hokejem.

Spotkanie zakończyło się wręczeniem hokeistom pucharu za promowanie wśród przedszkolaków sportu, rozdawaniem autografów oraz wspólnymi zdjęciami z zaproszonymi gośćmi.

źródło: Przedszkole nr 2 w Sanoku

13-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)