REKLAMA
REKLAMA

Sanocka Policja otrzymała nowy sprzęt

SANOK. Komendant Powiatowy Policji w Sanoku odebrał sprzęt osobiście z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz Ernesta Nowaka. Wartość przekazanych przedmiotów to ponad 5000 zł.

Wczoraj (23 V), podczas uroczystej narady w obecności kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Sanoku odbyło się oficjalne przekazanie sprzętów zakupionych z funduszy pochodzących z Urzędu Miasta i Gminy Zagórz.

Burmistrz Ernest Nowak osobiście stawił się na spotkaniu, podczas którego podarował sanockiej Policji nowy sprzęt w postaci latarek, aparatów fotograficznych, urządzeń biurowych, termosów oraz namiotu, którego policjanci będą używać w celu promowania służby w Policji oraz swojej jednostki na imprezach kulturalnych. Burmistrz podkreślał, że w miarę możliwości będzie wspierał Policję w jej działaniach.

Zakupienie sprzętu było możliwe dzięki dofinansowaniu Funduszu Wsparcia Policji w wysokości ponad 5000zł.

Podarowane przedmioty odebrał Komendant insp. Mirosław Pawełko, dziękując przy okazji za pomoc i wsparcie finansowe Policji. Komendant zapewnił, że otrzymane sprzęty posłużą policjantom w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców, zarówno gminy Zagórz, jak też całego powiatu sanockiego.

 

KPP SANOK

24-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)