REKLAMA

Sanoczanie uhonorowani na Gali Sportu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. V Gala Sportu Młodzieżowego, w czasie której miało miejsce oficjalne zamknięcie XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych Podkarpackie 2013 stała się okazją do uhonorowania sportowców i działaczy sportowych. Odbyło się to 19 marca w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Marszałek Województwa Podkarpackiego podziękował wszystkim sportowcom i osobom zaangażowanym w organizację Olimpiady. Działacze sportowi zostali docenieni symbolicznymi pucharami i statuetkami. Wśród wyróżnionych znaleźli się też sanoczanie, organizatorzy Olimpiady: Marian Kurasz – zastępca burmistrza Sanoka, dr Damian Delekta – dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku, Romuald Kaszubowicz – prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego i Wrotkarstwa oraz Jarosław Adamczuk – prezes klubu SKŁ Górnik Sanok. Symboliczne opuszczenie flagi oficjalnie zakończyło olimpiadę.

Gala Sportu stała się także okazją do uhonorowania najlepszych sportowców Podkarpacia w 2012 roku przez Zarząd Województwa Podkarpackiego, który co roku wyróżnia najlepsze kluby sportowe, najlepszych trenerów i zawodników. Wśród nich znalazł się łyżwiarz Piotr Michalski (SKŁ Górnik Sanok)- zajął 15. i 16. miejsce w Pucharze Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim, 6-krotny złoty medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w łyżwiarstwie szybkim.

źródło: UM w Sanoku

26-03-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.