REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanie uhonorowani na Gali Sportu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. V Gala Sportu Młodzieżowego, w czasie której miało miejsce oficjalne zamknięcie XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych Podkarpackie 2013 stała się okazją do uhonorowania sportowców i działaczy sportowych. Odbyło się to 19 marca w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Marszałek Województwa Podkarpackiego podziękował wszystkim sportowcom i osobom zaangażowanym w organizację Olimpiady. Działacze sportowi zostali docenieni symbolicznymi pucharami i statuetkami. Wśród wyróżnionych znaleźli się też sanoczanie, organizatorzy Olimpiady: Marian Kurasz – zastępca burmistrza Sanoka, dr Damian Delekta – dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku, Romuald Kaszubowicz – prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego i Wrotkarstwa oraz Jarosław Adamczuk – prezes klubu SKŁ Górnik Sanok. Symboliczne opuszczenie flagi oficjalnie zakończyło olimpiadę.

Gala Sportu stała się także okazją do uhonorowania najlepszych sportowców Podkarpacia w 2012 roku przez Zarząd Województwa Podkarpackiego, który co roku wyróżnia najlepsze kluby sportowe, najlepszych trenerów i zawodników. Wśród nich znalazł się łyżwiarz Piotr Michalski (SKŁ Górnik Sanok)- zajął 15. i 16. miejsce w Pucharze Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim, 6-krotny złoty medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w łyżwiarstwie szybkim.

źródło: UM w Sanoku

26-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)