REKLAMA

Sanoczanka zagra w „Szalonych nożyczkach”

SANOK / PODKARPACIE. W sobotnim spektaklu wystawianym na deskach sanockiego skansenu przez teatr Bagatela, jedną z ról zagra sanoczanka Ewelina Starejki.

Urodzona w 1977 roku w Sanoku aktorka, ukończyła I Liceum Ogólnokształcące. Później rozpoczęła studia w łódzkiej filmówce PWSFTV i T , ale ostatecznie ukończyła krakowską PWST w 2002. W tym samym roku rozpoczęła pracę w Teatrze Bagatela , z którym jest związana do dzisiaj.

Gościnnie wystąpiłam w Teatrze Współczesnym w Szczecinie, w spektaklu Anny Augustynowicz „Wesele” S.I Witkacego , w roli Maryny , za która dostałam nagrodę. Również gościnnie wystąpiłam w Warszawie w Teatrze na Woli , w Teatrze Stu w Krakowie, w dorobku jest parę epizodów w serialach i kilka ról w filmach dyplomowych studentów szkół filmowych z Łodzi i Katowic – wspomina pani Ewelina.

Wszystkich którzy chcieliby zobaczyć jak sanoczanka wciela się w swoja rolę, serdecznie zapraszamy w sobotę do sanockiego skansenu. Początek spektaklu pt. „Szalone nożyczki” o godzinie 19-tej. Wstęp jest wolny i otwarty dla wszystkich.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

24-05-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.