REKLAMA
STALNEY PSP
REKLAMA

Sanok Samorządowym Menedżerem Roku

SANOK / PODKARPACIE. Miasto Sanok otrzymało tytuł Samorządowego Menedżera Regionu w rankingu Filary Polskiej Gospodarki 2012. Ranking został już po raz siódmy przygotowany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” oraz firmę badawczą Millward Brown SMG/KRC.

Celem rankingu jest wyłonienie firm i samorządów, których działalność ma szczególnie pozytywny wpływ na rozwój regionu. Pośród grona uhonorowanych znalazło się także Miasto Sanok. Wyróżnienie, podczas gali w Lublinie, w imieniu Burmistrza Miasta dr Wojciecha Blecharczyka, odebrał jego zastępca Ziemowit Borowczak.

Tytuł ten to powód do dumy, gdyż nadany został w niezależnym głosowaniu, w którym to inne samorządy terytorialne wskazały zwycięzcę – lidera. W swojej ocenie samorządy brały pod uwagę, m.in. zarządzanie edukacją, pozyskiwanie funduszy unijnych, inwestowanie w ochronę środowiska (kanalizacja, utrzymanie czystości), efektywne budowanie aktywności społecznej.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

06-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)