REKLAMA
REKLAMA

Sanok Samorządowym Menedżerem Roku

SANOK / PODKARPACIE. Miasto Sanok otrzymało tytuł Samorządowego Menedżera Regionu w rankingu Filary Polskiej Gospodarki 2012. Ranking został już po raz siódmy przygotowany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” oraz firmę badawczą Millward Brown SMG/KRC.

Celem rankingu jest wyłonienie firm i samorządów, których działalność ma szczególnie pozytywny wpływ na rozwój regionu. Pośród grona uhonorowanych znalazło się także Miasto Sanok. Wyróżnienie, podczas gali w Lublinie, w imieniu Burmistrza Miasta dr Wojciecha Blecharczyka, odebrał jego zastępca Ziemowit Borowczak.

Tytuł ten to powód do dumy, gdyż nadany został w niezależnym głosowaniu, w którym to inne samorządy terytorialne wskazały zwycięzcę – lidera. W swojej ocenie samorządy brały pod uwagę, m.in. zarządzanie edukacją, pozyskiwanie funduszy unijnych, inwestowanie w ochronę środowiska (kanalizacja, utrzymanie czystości), efektywne budowanie aktywności społecznej.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

06-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)