REKLAMA
VIVO sc

SDK zaprasza do Kina – zaproszenie rozdane!

SANOK. „Miłość” to filmowa historia skomplikowanej relacji małżeńskiej trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia.

MIŁOŚĆ – dramat obyczajowy
produkcja: Polska 2013

14.VI.2013  godz. 20.00
15.VI.2013  godz. 20.00
16.VI.2013  godz. 20.00

czas trwania: 105 min.
cena biletu 13 zł

Marcin Dorociński oraz wschodząca gwiazda polskiego kina Julia Kijowska (najlepsza aktorka MFF w Salonikach) w poruszającej opowieści autorstwa Sławomira Fabickiego („Z odzysku”), której pierwsze pokazy wzbudziły wielki entuzjazm widzów i krytyki. „Miłość” to historia kobiety uwikłanej w trudną relację, której konsekwencje wystawią jej szczęśliwe małżeństwo na długotrwałą próbę. W życie dwójki trzydziestolatków wkracza ktoś, kto sprawi, że będą musieli na nowo określić, czym jest dla nich wzajemne uczucie. Początkowo ufni i otwarci, potem zagubieni i coraz bardziej oddalający się od siebie bohaterowie zmuszeni są postawić sobie niezwykle ważne pytania. Czy chcą się wszystkim dzielić i czy wszystko powinni wiedzieć? Jak wiele są w stanie wytrzymać i co teraz oznacza dla nich słowo „kochać”? „Miłość” to film zainspirowany prawdziwą historią. [opis dystrybutora kino]

Kino SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax. 013 463 10 42
www.sdksanok.pl


Zaproszenie otrzymuje pani Renata Krajnik


Jak zdobyć zaproszenie?

Wyślij wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „MIŁOŚĆ” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu oraz wybrany przez siebie termin wyświetlanego filmu.
50-ta osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA jedno podwójne zaproszenie do Kina SDK!
Na e-maile czekamy do piątku (14.06.br.) do godziny 11.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 11.00 – 15.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

13-06-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.