REKLAMA
REKLAMA

Śmiertelne zatrucie czadem!

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 28-letniego mieszkańca Bliznego. Nieprzytomnego mężczyznę w  łazience znalazła siostra. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon, którego prawdopodobną przyczyną było zatrucie tlenkiem węgla.

Wczoraj, przed godz. 18 dyżurny brzozowskiej komendy powiadomiony został o śmiertelnym zatruciu tlenkiem węgla. Do zdarzenia doszło w jednym z jednorodzinnych domów w miejscowości Blizne. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 28-letni mieszkaniec tej miejscowości poszedł się kąpać. Jakiś czas później nieprzytomnego mężczyznę, znalazła w łazience siostra. Kobieta na miejsce wezwała pogotowie. Niestety podjęta próba reanimacji, nie powiodła się. W wyniku zatrucia tlenkiem węgla, 28-latek zmarł. Pozostali domownicy, u których istniało podejrzenie zatrucia zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu tego tragicznego zdarzenia pracowały służby ratownicze. W mieszkaniu strażacy stwierdzili nadmierne stężenie tlenku węgla. Jego źródłem mógł być piecyk gazowy do ogrzewania wody zainstalowany w łazience. Czynności na miejscu wykonała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza. W sprawie jest prowadzone śledztwo. Pozwoli ono wyjaśnić przyczyny i okoliczności śmierci młodego mężczyzny.

KPP Brzozów
foto: sxc.hu

24-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)