REKLAMA
REKLAMA

Sprawczyni kolizji złapana dzięki czujności sąsiada

LESKO / PODKARPACIE. Wnioskiem o ukaranie skierowanym do sądu zakończyła się sprawa 34-letniej mieszkanki Jarosławia, która pod koniec października br. w Lesku swoim samochodem uderzyła w inny pojazd, stojący na parkingu, i uszkodziła go. Sprawczyni została wykryta dzięki czujności jednego z mieszkańców Leska, który widział całe zdarzenie, i powiadomił o nim Policję.

Do zdarzenia doszło na ulicy Mickiewicza w Lesku. Jeden z mieszkańców zauważył, jak kierująca seatem ibizą kobieta uderzyła cofając w skodę fabia, zaparkowaną pod jednym z domów. Kobieta następnie wysiadła z auta, obejrzała wyrządzoną szkodę po czym odjechała z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, w uderzonej skodzie uszkodzeniu uległy przednie drzwi.

Policjanci dzięki czujności mieszkańca, oraz zdjęciu, jakie zdążył wykonać swoim telefonem komórkowym, ustalili sprawczynię. Okazała się nią 34-latka z Jarosławia. Kobieta przyznała się do winy, tłumacząc swoje zachowanie tym, że bardzo zdenerwowała się popełnionym czynem i dlatego odjechała z miejsca kolizji. O wysokości kary grzywny zadecyduje teraz sąd.

 

źródło: KPP Lesko

20-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)