REKLAMA
REKLAMA

Startuje druga edycja Turnieju Piłkarskiego Dzikich Drużyn z Podkarpacia (REGULAMIN, ZGŁOSZENIA)

SANOK / PODKARPACIE. W sierpniu, na Orliku przy SP nr 1 w Sanoku rozegrana zostanie druga edycja Turnieju Piłkarskiego Dzikich Drużyn z Podkarpacia organizowanego przez Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Porębę. Wciąż można dołączyć do grona uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem. Publikujemy także formularz zgłoszeniowy.

Patronem medialnym turnieju są portale: Esanok.pl, Lesko24.pl, Ustrzyki24.pl, tvPodkarpacie.pl oraz P24.pl, a także gazeta Tygodnik Sanocki

W sierpniu tego roku rusza druga edycja turnieju piłkarskiego Dzikich Drużyn z Podkarpacia, organizowanego przez Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasz Porębę przy współpracy z Forum Młodych PiS.

W 2012 roku turniej przyciągnął blisko 120 drużyn piłkarskich i ponad 800 młodych uczestników z całego województwa, którzy zmierzyli się podczas rozgrywek eliminacyjnych w dziewięciu największych miastach województwa podkarpackiego. Zwycięzcy pierwszego etapu turnieju zagrali 1 września w rzeszowskim finale. Najlepszą drużyną całych rozgrywek okazali się zawodnicy z Raniżowa, którzy dzięki zwycięstwu w zawodach otrzymali bilety na kilkudniowy wyjazd do Belgii ufundowany przez Tomasz Porębę.

Sukces ubiegłorocznych rozgrywek był zachętą do powtórzenia tej wspaniałej, sportowej imprezy, która stała się znakomitą okazją nie tylko do pokazania swoich sportowych umiejętności, ale przyczyniła się do aktywizacji i integracji lokalnych grup młodzieży, co osobiście sprawiło mi największą satysfakcję i radość – mówi Europoseł Tomasz Poręba.

W tym roku, turniej zostanie rozegrany w dziesięciu miastach naszego województwa. Drużyny złożone z młodych piłkarzy do 28 roku życia ponownie będą walczyć o nagrodę główną, czyli wyjazd do Belgii. Rozgrywki eliminacyjne odbędą się w takich miastach jak: Brzozów, Dębica, Jarosław, Krosno, Mielec, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg i Sanok.

OTWÓRZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

OTWÓRZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i dostarczyć do biura PiS w Sanoku (ul. Rynek 21/3) lub przesłać na adres e-mail: marketing@p24.pl. Szczegółowych informacji udziela Rafał Jasiński, tel. 607 491 497.

Do zawodów mogą zgłaszać się zespoły z powiatu sanockiego i leskiego. Drużyny, które chcą wziąć udział w drugiej edycji turnieju powinny zgłaszać swój udział do koordynatorów w poszczególnych miastach. Informację na temat osób koordynujących można uzyskać na stronie: www.tomaszporeba.pl oraz pisfm-podkarpacie.pl.

ZOBACZ PEŁNY REGULAMIN TURNIEJU

ZOBACZ PEŁNY REGULAMIN TURNIEJU

23-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)