REKLAMA
REKLAMA

Strzelał z wiatrówki do konkubenta matki

BIESZCZADY / PODKARPACIE. 26-letni mężczyzna usłyszał zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna strzelał z wiatrówki do konkubenta swojej matki. Jeden ze śrutów utkwił w głowie.

W środę po południu dyżurny Policji przyjął informację o awanturze domowej w Ustrzykach Dolnych. Na miejscu zdarzenia policjanci zastali zgłaszającą 47-letnią kobietę z dwoma synami w wieku 26 i 22 lat. Mężczyźni byli pijani, awanturowali się i grozili matce nożem kuchennym. W domu przebywał także 44-letni konkubent kobiety. W trakcie interwencji powiadomił on policjantów o tym, że kilka dni wcześniej, w sobotę 2 lutego, 26-latek będąc pod wpływem alkoholu kilkukrotnie strzelił do niego z wiatrówki. Jeden ze śrutów utkwił w głowie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie lekarz usunął śrut.

26-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj po południu mężczyzna usłyszał zarzut, nie przyznał się do zarzucanego czynu. Ustrzycka Policja zwróciła się z wnioskiem do Prokuratury Rejonowej w Lesku o środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

KPP Ustrzyki Dolne

08-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)