REKLAMA
REKLAMA

Strzelał z wiatrówki do konkubenta matki

BIESZCZADY / PODKARPACIE. 26-letni mężczyzna usłyszał zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna strzelał z wiatrówki do konkubenta swojej matki. Jeden ze śrutów utkwił w głowie.

W środę po południu dyżurny Policji przyjął informację o awanturze domowej w Ustrzykach Dolnych. Na miejscu zdarzenia policjanci zastali zgłaszającą 47-letnią kobietę z dwoma synami w wieku 26 i 22 lat. Mężczyźni byli pijani, awanturowali się i grozili matce nożem kuchennym. W domu przebywał także 44-letni konkubent kobiety. W trakcie interwencji powiadomił on policjantów o tym, że kilka dni wcześniej, w sobotę 2 lutego, 26-latek będąc pod wpływem alkoholu kilkukrotnie strzelił do niego z wiatrówki. Jeden ze śrutów utkwił w głowie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie lekarz usunął śrut.

26-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj po południu mężczyzna usłyszał zarzut, nie przyznał się do zarzucanego czynu. Ustrzycka Policja zwróciła się z wnioskiem do Prokuratury Rejonowej w Lesku o środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

KPP Ustrzyki Dolne

08-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)