REKLAMA
REKLAMA

Sukcesy sanoczan podczas Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Juniorów w szachach szybkich (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. W dniu 8 czerwca odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów w szachach szybkich. Turniej zgromadził rekordową liczbę ponad 300 zawodników z całego województwa, w tym mocną 22 osobową ekipę drużyny KS Komunalni Sanok, która z Krosna przywiozła trzy medale.

Zawodnicy rywalizowali w 6 kategoriach wiekowych do lat 7,9,11,13,15 i 17 odrębnie dla chłopców i dziewcząt. Rywalizacja toczyła się nie tylko o medale a także o punkty do współzawodnictwa klubów, gdzie punktowane były miejsca od 1 do 6.

Wyjazd był możliwy dzięki środkom pozyskanym w ramach projektu ,,Udział dzieci i młodzieży w turniejach szachowych’’.

Mistrzem Województwa Podkarpackiego na 2013 rok w kategorii chłopców do lat 9 został Maciej Czopor, który zdeklasował rywali wygrywając wszystkie dziewięć partii. Drugie miejsce w województwie w kategorii do lat 15 zdobył Aleksander Materniak. Brązową medalistką w kategorii do lat 17 została Sabina Adamska.

Warto także odnotować 5 miejsce Rafała Pałackiego w kategorii do lat 17. Pozostali zawodnicy zajęli  miejsca poza pierwszą „6”, nieznacznie tracąc do czołówki.

W klasyfikacji zespołowej drużyna Komunalnych z 3 medalami zajęła wysokie 4. miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

źródło: materiały nadesłane

10-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)