REKLAMA
REKLAMA

ŚWIĄTECZNE CENY NA DYWANY – TYLKO W KOMFORCIE

8 listopada ruszyła akcja promocyjna Świąteczne ceny na dywany. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i z myślą o zbliżających się Świętach do oferty sklepów wprowadzono ponad 100 nowych wzorów dywanów. Znajdziemy pośród nich puszyste shaggy, klasyczne dywany o drobnych wzorach oraz nowoczesne, intrygujące oryginalnym designem dywany dla odważnych.

 

Okres świąteczny to spotkania z rodzinami i znajomymi. Każdy chce aby jego dom wyglądał odświętnie. Zmiana dywanu na nowy powoduje, że pokój nabiera nowego charakteru, a jego wystrój jest odświeżony. Dlatego zdecydowaliśmy się w okresie promocji przygotować specjalną ofertę cenową na dywany. Dzięki niższym cenom klienci będą mogli zapłacić za niektóre wzory nawet połowę mniej.

W ofercie znajdziemy kilka hitów cenowych, na przykład:
Dywan Maral 120cm x 180cm w super cenie  119,- PLN


Dywan Wolly 80cm x 150cm w super cenie 99,- PLNKlienci mogą wybierać panele spośród wielu nowych wzorów, o które KOMFORT poszerzył ofertę specjalnie z okazji promocji.

Do końca roku klienci mogą również skorzystać z usług pomiaru i montażu, zamawiając produkty wraz z tą usługą zaoszczędzą 12%.

Nasza kolekcja dywanów wzbogaciła się o nowe oryginalne wzory, inspirowane galaktyką, układem gwiazd i ciemną materią.

Czarna dziura to dobry pomysł na projekt dywanu. Wzór rozświetlony przez błyszczące gwiazdy, kolorowe cienie i smugi robi naprawdę elektryzujące wrażenie. Te fascynujące dywany przenoszą nas w miejsce, w którym nikt nie był i idealnie pasują do wszystkich wnętrz nowoczesnych, dziecięcych i młodzieżowych. Jest to idealny prezent dla fanów kosmosu i obserwatorów nieba.

Kolekcja dywanów Alter State dostępna jest tylko w sklepach Komfort oraz w sklepie internetowym www.komfort.pl.
Do wyboru są trzy wzory dywanów w dwóch rozmiarach (130×185 cm oraz 165×236 cm).
Dywany wykonane są z najwyższej jakości przędzy poliestrowej.
Ciekawe połączenia kolorystyczne pozwolą na odpowiedni wybór i dopasowanie do wnętrza.
Cena dywanów w zależności od rozmiaru zaczyna się od 499 zł.

O szczegóły promocji zapytaj w sklepie lub sprawdź na www.komfort.pl

Odkurzacz piorący za 1 zł

Dla klientów, którzy chcieliby samodzielnie wyczyścić swój dywan, chodnik lub wykładzinę proponujemy wypożyczenie odkurzacza piorącego. Koszt wypożyczenia odkurzacza to 1zł. Warunkiem wypożyczenia  jest zakup specjalistycznego środka piorącego oraz zostawienie kaucji zwrotnej w wysokości 300 złotych.

Zakup jednego środka piorącego upoważnia do wypożyczenia odkurzacza na jedną dobę.
Odkurzacz nie ma szczotek wirujących, które mogą zniszczyć włókna, pierze wykorzystując podciśnienie, stąd też jest w pełni bezpieczny dla podłogi i nie powoduje przemoczenia dywanu.

 

Zapraszamy do Sklepu Komfort w Sanoku
ul. II Armii Wojska Polskiego 40c
tel. 13 497 1313

 


Wyświetl większą mapę

 

Tekst sponsorowany

13-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook