REKLAMA
REKLAMA

Syn wygrażał matce nożem? Kobieta trafiła do szpitala

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku interweniowali podczas awantury domowej, która wybuchła w jednym z mieszkań na ul Sadowej. 19-letni chłopak wygrażał matce. Kobieta w czasie interwencji policji zesłabła i została odwieziona do szpitala.

19-latek jest dobrze znany funkcjonariuszom policji. Już wcześniej dopuszczał się ataków agresji w stosunku do  55-letniej matki, prawdopodobnie wygrażając jej nawet niebezpiecznymi narzędziami.

W sobotę doszło do kolejnej domowej awantury. Jednakże jeszcze przed przyjazdem wezwanej na interwencję policji, chłopak uciekł z mieszkania.  Kobieta zdążyła poinformować funkcjonariuszy, że  syn awanturował się i groził jej.  Wspomniała o użyciu niebezpiecznego narzędzia, ale nie wiadomo, czy odnosiło się to do ostatniego zajścia. W trakcie zeznań źle się poczuła i nie była w stanie dalej zeznawać. Policjanci wezwali, więc karetkę pogotowia, która z podejrzeniem ataku serca odwiozła kobietę do szpitala. Przebywa w nim do chwili obecnej.  55-latka przeszła już jeden zawał.

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę. Okazało się, że miał prawie 1,4 promila alkoholu w organizmie. W czasie zatrzymania stawiał policjantom opór.

foto: sxc.hu

23-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)