REKLAMA
REKLAMA

Uciekła ze szpitala. Było zagrożenie, że zrobi sobie krzywdę

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę na terenie Sanoka, gmin Sanok i Bukowsko trwały poszukiwania zaginionej kobiety. O zaginięciu 33-letniej kobiety poinformowała Policję w sobotę ok. godz. 9 pielęgniarka z sanockiego Szpitala. Z przekazanych informacji wynikało, że przebywająca w szpitalu pacjentka

oddaliła się i może popełnić samobójstwo.

Policjanci natychmiast podjęli czynności zmierzające do odnalezienia kobiety. Do akcji poszukiwawczej oprócz Policji włączyły się także inne służby: GOPR, Straż Graniczna, strażacy z OSP w Markowcach, Niebieszczanach i Kostarowcach, łącznie 51 osób. W akcji brał udział również policyjny pies.

Poszukiwania prowadzone były na terenie Sanoka, Gminy Sanok i Gminy Bukowsko. Przeszukiwano okolice miejsca zamieszkania, tereny zadrzewione, łąki, pola, stawy oraz znaczną część brzegu rzeki „Sanoczek”. W wyniku wykonywanych czynności ok. godz.14.30 kobieta  została odnaleziona ok. 4 km od miejsca zamieszkania.

Zaginioną Policja przekazała pod opiekę załodze karetki pogotowia.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

01-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)