REKLAMA
REKLAMA

Trwa remont głównych ulic w mieście. Kierowcy oraz piesi muszą się liczyć z utrudnieniami (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Trwają prace w centrum miasta związane z przebudową ulic Rymanowska, Kościuszki, Jagiellońska. Intensyfikacja prac spowodowała, że praktycznie na całym odcinku trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Dziś na przykład, w związku z prowadzonymi pracami, zamknięty jest odcinek ulicy Jagiellońskiej (od ulicy Kochanowskiego do przejazdu kolejowego). Kierowcy jadący do Zagórza, muszą jechać ulicą Kochanowskiego, Lwowską oraz Kolejową. Zdjęcia z tego miejsca przesyła nam Internauta.

Jeżeli jesteście świadkami utrudnień w komunikacji, informujcie nas na bieżąco i przesyłajcie nam zdjęcia. Będziemy mogli zawiadomić o wszelkich niedogodnościach innych kierowców.

Zdjęcia z remontu ulic w centrum Sanoka

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu: Esanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich i o zakazie naruszania praw osób trzecich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej e-mail’a. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści e-mail’a oświadczenie o wyrażeniu zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. Osoba, która z naruszeniem prawa, umieściła fotografie może ponieść odpowiedzialność odszkodowawczą wobec poszkodowanego. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji lub innym właściwym instytucjom wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej. W razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze umieszczonej fotografii lub związanej z nimi działalności redakcja niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych fotografii.

16-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)