REKLAMA
REKLAMA

Udany pierwszy trening rugby w Sanoku! Czy wkrótce powstanie drużyna?

SANOK / PODKARPACIE. 10 osób uczestniczyło w pierwszym treningu rugby zorganizowanym na sanockich Błoniach. Sportowcy deklarują wytrwałość, a po cichu padają pierwsze pytania o nazwę nowej drużyny. – Zainteresowanie przeszło nasze oczekiwania. Zajęcia spodobały się, trenowaliśmy prawie 2h. W niedzielę kolejne spotkanie – mówi Paweł Smoliński, współorganizator.

Podczas zajęć, doświadczeni zawodnicy przeprowadzili szereg ćwiczeń, które kładły nacisk na podstawowe elementy związane z taktyką, obroną oraz skutecznym wykonywaniem podań.

Trening trwał niespełna 2h. Przed zakończeniem zajęć, na prośbę uczestników zaimprowizowaliśmy grę, podczas której adepci rugby próbowali wykorzystać to, czego nauczyli się w trakcie ćwiczeń – mówi Paweł Smoliński, współorganizator pierwszego treningu rugby w Sanoku.

Zainteresowani zadawali pytania o ewentualne powstanie drużyny rugby w Sanoku, jej nazwę i potencjalnych rywali w zmaganiach ligowych.

Do tego jeszcze daleka droga, ale jako organizatorzy, jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu pierwszych zajęć. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym treningu – dodaje Paweł Smoliński.

Najbliższa okazja do poznania rugby w niedzielę (24.11) o godzinie 10:00 również na sanockich Błoniach. Zajęcia będą przeprowadzane cyklicznie. Organizatorzy myślą o zwiększeniu ilości jednostek treningowych.

materiał nadesłany

foto: sxc.hu

19-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)