REKLAMA
TORUS

UWAGA KIEROWCY: Utrudnienia w centrum miasta! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W centrum miasta rozpoczęto prace związane z wymianą sieci wodociągowej. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Nie jest wykluczone, że w momencie prowadzenia zaawansowanych prac w ciągu ulic Rymanowska – Kościuszki – Jagiellońska, będzie konieczne całkowite zamknięcie ruchu pojazdów osobowych. Prace będą prowadzone do końca sierpnia.

ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO

Rozpoczęte prace to pierwszy etap inwestycji prowadzonych na tych ulicach. Oprócz wymiany sieci wodociągowej zostanie wymieniona siec gazownicza. Prace to działania niezbędne do realizacji przez Powiat Sanocki planowanego remontu dróg.

Budowa wodociągu przebiegać będzie w 3 etapach. Na pierwszy ogień idzie odcinek od skrzyżowania ulic Jagiellońska  – Podgórze do skrzyżowania Kościuszki – Sienkiewicza. Przejazd tymi rejonami będzie pozostawiony głownie dla komunikacji miejskiej oraz samochodów dostawczych. Drugi etap obejmie odcinek od ul. Podgórze do przejazdu kolejowego na ul. Lipińskiego. W ostatnim etapie prace będą wykonywane od Ronda Beksińskiego do ul. Sikorskiego. Roboty te mogą potrwać do końca sierpnia.

Z powodu prac kierowcy proszeni są o bezwzględne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza znaków zakazu postoju, zatrzymywania się i wjazdu. Straż Miejska i Policja będą prowadzić surowe kontrole.

19-03-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.