REKLAMA

Wiatr będzie się wzmagał i sytuacja na drogach może ulec pogorszeniu

SANOK / PODKARPACIE. Wszystkie drogi na terenie powiatu sanockiego są przejezdne, ale wiatr się wzmaga i w godzinach wieczornych może dojść do paraliżu komunikacyjnego.

Obecnie największe utrudnienia występują na trzech odcinkach dróg powiatowych: Zarszyn – Odrzechowa, Pisarowce – Nowotaniec i Prusiek – Wysoczany, gdzie porywisty wiatr nawiewa śnieg na drogi.

W Sanoku drogi powiatowe są przejezdne. – Pracują wszystkie pługi – podkreśla kierownik Wojciech Naparła z Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku. – Naszym priorytetem jest utrzymanie w stanie przejezdności ciągu komunikacyjnego Jagiellońska –  Kościuszki – Rymanowska.

Sanoczanie skarżą się jednak na stan ul. Jagiellońskiej, a także ul. Mickiewicza.
To jest granda, żeby nikt nie sypnął tam  piasku. Rozumiem, że wszystkich ulic nie można odśnieżyć, bo jest gwałtowne załamanie pogody, ale akurat w przypadku tych dróg to jest karygodne – denerwuje się mieszkaniec Sanoka.

Niestety, jak zapowiadają meteorolodzy, wiatr będzie się wzmagał. Wieczorem sytuacja na drogach powiatu sanockiego może ulec pogorszeniu. – Wykonawcy cały czas odśnieżają, ale obawiamy się, że jak tak dalej pójdzie, to i oni zostaną zablokowani na drogach przez śnieg – dodaje kier. Naparła.

15-03-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.