REKLAMA
REKLAMA

Wkrótce otwarcie „Zimowego Orlika” w Trepczy

TREPCZA / PODKARPACIE. Mroźna pogoda sprzyja końcowym pracom przy tworzeniu odpowiedniej grubości tafli lodu. Tysiące litrów wody dostarczyli beczkowozem strażacy z jednostki OSP w Kostarowcach. Wcześniej na powierzchni lodowiska ograniczonej solidnymi bandami zmontowano instalację napełnioną odpowiednim płynem

i połączoną ze stojącym w pobliżu agregatem chłodniczym. Dzieci i młodzież szkolna z utęsknieniem oczekują dnia otwarcia Zimowego Orlika.


W ubiegłym roku cieszył się dużą popularnością nie tylko podczas  zajęć wychowania fizycznego w miejscowym Zespole Szkół. W godzinach popołudniowych i wieczornych, dzięki dobremu oświetleniu amatorzy wypoczynku na łyżwach, zarówno z Trepczy, jak i z Sanoka czy innych pobliskich miejscowości mogli bezpłatnie korzystać ze ślizgawki.  Jeśli nie będzie nagłych przeciwności otwarcie Zimowego Orlika planowane jest na początek tego tygodnia.

14-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)