REKLAMA
REKLAMA

Zaginęła Justyna Borek z Sanoka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 25 lutego 2013 roku zaginęła Justyna Borek z Sanoka. Dziewczyna ma 18 lat, 168 cm wzrostu, niebieskie oczy i długie jasne dredy. Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu Justyny proszone są o kontakt z fundacją ITAKA, Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych.

Ostatnim miejscem pobytu Justyny Borek jest Sanok. W dniu zaginięcia (25.02.2013) nastolatka była ubrana w czarną kurtkę, ciemne spodnie oraz glany. Dziewczyna miała przy sobie czarny pokrowiec z brązową gitarą, notebook Acer, plecak i namiot. Znakiem szczególnym Justyny Borek jest blizna po szytym skaleczeniu na prawej ręce w okolicy łokcia.

Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w odnalezieniu Justyny Borek, proszone są o kontakt z fundacją ITAKA, Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych: tel. 801 24 70 70 (24h), 22 654 70 70, fax: 22 654 79 73 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, adres: biuro@zaginieni.pl.

źródło: ITAKA

12-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)