REKLAMA
REKLAMA

Zamknięcie mostu olchowieckiego. Komunikat GDDiA – zobacz szczegóły objazdów

SANOK / PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie informuje, że w dniu 8 i 9 czerwca 2013 r. firma SKANSKA S.A., wykonawca remontu mostu olchowieckiego, rozpocznie etap robót związanych z betonowaniem płyty pomostu. Most zostanie zamknięty na 38 godzin. Zobacz szczegóły objazdów.

W dniu 8 i 9 czerwca 2013 r. firma SKANSKA S.A., wykonawca inwestycji pn.: „Remont mostu przez rz. San w miejscowości Sanok w ciągu DK28”, rozpocznie etap robót związanych z betonowaniem płyty pomostu.

W związku z technologią prowadzonych robót, most w Sanoku zostanie całkowicie wyłączony z ruchu w dniu 8 czerwca 2013r. (cała sobota) oraz 9 czerwca (niedziela) w godzinach od 0.00 – 14.00, a pojazdy zostaną skierowane na tymczasowe objazdy, zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu. Objazd dotyczy pojazdów o masie całkowitej do 15t. Związane jest to z dopuszczalną nośnością jednego z obiektów na trasie sugerowanego objazdu (m. Wojtkowa).

Kierowcy jadący od strony Sanoka kierowani będą na DK84 przez Zagórz, Lesko, Ustrzyki Dolne do Krościenka, a następnie na DW 890 do Kuźminy.

Z kolei kierowcy jadący od strony Przemyśla będą w m. Kuźmina kierowani na DW 890 przez Wojtkową do Krościenka, a następnie na DK84 przez Ustrzyki Dolne, Lesko, Zagórz do Sanoka.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie prosi wszystkich użytkowników dróg o wyrozumiałość, ostrożność i stosowanie się do ustawionego oznakowania.

źródło: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie

06-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)