REKLAMA

SKANSEN SANOK: Zapraszamy na Galicyjską Wiosnę

SANOK / PODKARPACIE. Regionalna Izba Gospodarcza w Sanoku, Burmistrz Miasta Sanoka oraz Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku zapraszają na imprezę wystawienniczo-handlową „Galicyjska Wiosna w domu i ogrodzie 2013”. Odbędzie się ona na „Galicyjskim Rynku” 12 maja w godzinach 10.00-18.00. ZOBACZ RYNEK GALICYJSKI NA ŻYWO!

Jak zapowiadają organizatorzy to próba kontynuowania jednej z największych sanockich imprez wystawienniczo-handlowych, która odbywała się jeszcze na starym lodowisku. Chcą, aby zawitała ona na nowo do kalendarza imprez miejskich. Celem tego przedsięwzięcia jest promocja naszego regionu, wyrobów i produktów lokalnych.

Motywem przewodnim niedzielnego wydarzenia będzie wiosna i wszystko, co z nią związane. Odwiedzający Skansen obejrzą wystawę kwiatów i sadzonek, które następnie będą mogli kupić. Ciekawie zapowiada się również prezentacja lokalnego rękodzielnictwa, sprzętu ogrodniczego, elektronarzędzi, maszyn do obróbki drewna. Zwiedzanie umilą występy zespołów.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z zamierzeniami, to w następnym roku organizatorzy planują poszerzyć asortyment wystawienniczy m.in. o produkty spożywcze, lokalną kuchnię.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp bezpłatny.

źródło: Urząd Miasta w Sanoku

ZOBACZ RYNEK GALICYJSKI NA ŻYWO VIDEO – KLIKNIJ

08-05-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.