REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZAJCA: Zderzenie dwóch tirów w Jasienicy Rosielnej (NOWE ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali blisko dziesięć godzin na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w piątek, w Jasienicy Rosielnej na krajowej dziewiątce. Czołowo zderzyły się tam dwa tiry. Droga była całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w piątek, kilkanaście minut po godz. 8 w Jasienicy Rosielnej na krajowej dziewiątce. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciężarowym renault prawdopodobnie na łuku drogi doprowadził do uślizgu i przechylenia się przyczepy, która następnie uderzyła w kabinę jadącego z naprzeciwka volvo wraz z cysterną. Siła uderzenia była tak duża, że całkowitemu zgnieceniu uległa kabina, w której znajdował się kierowca volvo. Zniszczeniu uległy również przewożone w przyczepie renault pralki automatyczne, które w wyniku tego zderzenia zostały porozrzucane po całej jezdni na odcinku kilkudziesięciu metrów. Niestety, w wypadku ucierpiał także 33-letni kierowca volvo. Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

Policjanci sprawdzili trzeźwość 22-letniego kierowcy renault. Mężczyzna był trzeźwy. Natomiast 33-letniemu kierowcy volvo ze względu na obrażenia została pobrana krew do badania.

Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Funkcjonariusze pracowali blisko 10 godzin na miejscu wypadku. Policyjni eksperci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady oraz ustalili świadków. Wszystkie wykonane czynności pomogą teraz w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

KPP Brzozów


foto: kpt. Bogdan Biedka – KP PSP Brzozów


03-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)