REKLAMA

Zderzenie motocykla z renault w Sanoku. Kierowca jednośladu nietrzeźwy i bez dowodu rejestracyjnego

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj doszło do kolizji samochodu z motocyklem. Motocyklista, który wymusił pierwszeństwo przejazdu znajdował się w stanie nietrzeźwości, a jego pojazd nie był dopuszczony do ruchu. Za zachowanie niezgodne z prawem będzie odpowiadał przed sądem.

Policjanci prowadzili czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj po godz. 12. w Sanoku na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Iwaszkiewicza. Z ustaleń policjantów wynika, że  kierujący motocyklem 34-letni mieszkaniec powiatu sanockiego nagle wjechał z chodnika na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z osobowym renaultem, który w tym samym czasie jadąc od strony ul. Iwaszkiewicza wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku ul. Krakowskiej. W wyniku zderzenia żaden z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń.

W trakcie kontroli dokumentów okazało się, że motocykl nie jest pojazdem dopuszczonym do ruchu, nie ma dowodu rejestracyjnego oraz numeru rejestracyjnego. Dodatkowo jednoślad nie jest ubezpieczony.

Funkcjonariusze przeprowadzili badania stanu trzeźwości obydwu kierujących. 41-letni kierowca samochodu był trzeźwy. W organizmie motocyklisty alkomat wskazał  ponad 1,5 promila alkoholu. Nieodpowiedzialny 34-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.

źródło: KPP Sanok

22-04-2013
Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.