REKLAMA
REKLAMA

Zderzenie samochodu z autobusem (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Do wypadku drogowego w Turzym Polu doszło 10 października br. zadysponowani strażacy z JRG Brzozów w ilości dwóch zastępów zastali na miejscu samochód osobowy Honda CVR po zderzeniu z autobusem Autosan.

W wyniku zderzenia pojazdów, samochód Honda CVR znalazł się w przydrożnym rowie, natomiast autobus zablokował jeden pas jezdni.

Na miejsce przybył zespół pogotowia ratunkowego, który zaopatrzył poszkodowanych z samochodu osobowego. Osoby te zostały zabrane do szpitala. Na miejsce przybył patrol Policji. Przybyli strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pomogli w transporcie poszkodowanych do karetki pogotowia. Zabezpieczono uszkodzony autobus (odłączono akumulatory). Ruch w obu kierunkach został wstrzymany.

Po zakończeniu czynności dochodzeniowo-śledczych przez Policję, strażacy zneutralizowali płyny z jezdni i uprzątnęli pozostałości powypadkowe. Samochód osobowy przetransportowano na pobliską zatoczkę. W wyniku zderzenia pojazdów uszkodzeniu uległ: całkowicie – samochód osobowy Honda CRV, przód i bok autobusu Autosan. Działania trwały blisko 3,5 godz.

opracował: kpt. Tomasz Mielcarek
zdjęcia: st. asp. Oktawian Bujacz


11-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)